02. Kdo jsme ?

nepřehlédněte oddíl ... Vítáme Vás ! Obsahuje důležité informace.

Mlan Krátký, obchodní podnik, ...především pro školství

datuje své začátky v první polovině 90. let, kdy původně při dealerském způsobu prodeje domácích a dárkových potřeb, především ve školských zařízeních, zaznamenal zájem o různé atypické a neobvyklé výrobky pro potřeby výuky a výchovy.

Žádný z těchto požadavků nezůstal zapomenut, navíc byl, po dalších odborných konzultacích a prověrce trhu, rozšířen a precizován pro použitelnost ve školství.

Firma zajišťuje dodávky z tuzemského trhu a na základě filozofie "že v Čechách je k mání vše, jen to najít a zužitnit", navíc za ceny, odpovídající českým možnostem.

Hlavní součástí naší činnosti v oblasti ruční práce – HOBBY, s cílem podpořit a udržovat tradiční, česká lidová řemesla a aktivity, se stala kompletace potřebných materiálů, výrobků, nástrojů (paličkování, drátování, pletení z obilí, šustí, proutí aj.)
Rovněž vyhledáváme nejen "odpady" z různých tuzemských výrob, použitelných při ručních pracích a jejich doplnění o další vhodné komponenty.
Tento okruh výrobků, polotovarů a dílů, vhodných i na pracovní vyučování, se stále rozšiřuje také podle Vašich požadavků.

Dalším záměrem je uskutečňovat v rámci kooperací "vlastní" výroby i menších sérií výrobků, které svojí konečnou cenou a užitnými vlastnostmi jsou dostupné v našich podmínkách (koloběžky a tříkolky MŠ SPECIAL, kovové branky 90x60x40cm, cvičební souprava Variant Cross CZ aj.)

V oblasti didaktických hraček nabízíme výrobky pro aktivní hru s dalšími rozvojovými dopady na děti (motorika, představivost, postřeh aj.). Tyto položky vybíráme ve spolupráci s odborníky i ze Speciálních škol. O některé z nich projevují zájem i domovy důchodců a jiná zdravotnická a sociální zařízení. Jedná se zejména o položky na obnovu motoriky, které jsou tvořeny - kompletovány v kusových množstvích. V této oblasti jsme schopni se přizpůsobit a ve spolupráci vyhovět i Vašim specifickým požadavkům.

Doplnění nabídky tvoří některé zajímavé výtvarné potřeby, opakovaně žádané ve školských zařízeních a na běžném trhu, někdy i pro jejich specifiku nedostupné.

Po celou dobu naší činnosti se (stále méně) setkáváme s počátečním odmítavým přístupem pro deelerský způsob prodeje, který však po představení celé nabídky mizí a mění se v živé a konstruktivní hledání nových položek pro uspokojení důmyslných inspirací šikovných paní učitelek (a ergoterapeutek) a jejich realizaci s dětmi, nebo jinými, i postiženými osobami.

I v dalších letech chceme zachovat deelerský způsob prodeje i přes jeho stále rostoucí náklady, kdy zákazníkům nabízené zboží představujeme a při následné diskusi vzniká možnost oboustranné inspirace. Zboží je možné si prohlédnout, vyhodnotit jeho použitelnost, vybrat. Z podstatné části je na místě zkompletováno a předáno s fakturou zákazníkovi. Při těchto našich nabídkových cestách neúčtujeme dopravní náklady za odebrané zboží. Následně objednané zboží zasíláme též poštou na účet adresáta, dopravu větších zásilek řešíme telefonicky individuálně se snahou minimalizovat dopravní náklady.

Přesto, že doposud převážně zachováváme regionální působnost v jižních Čechách věříme, že i Vy projevíte bližší zájem o naší nabídku, případně ji doplníte svojí inspirací a rozšíříte tak řady našich zákazníků.


 • DOVĚTEK 2012 !
  S politováním musíme konstatovat, že nejsme a nikdy nebudeme členy občanského sdružení - Asociace APEK - certifikant elektronické komerce.
  Tato má k 12.5.2012 od roku 1998 již 390 e-shopů !
  Členský měsíční příspěvek je však pro nás příliš vysoký...
  Pokud naší serióznosti nedůvěřujete, můžete nahlédnout do oddílu "Reference" - ohlasy zákazníků na naší činnost, nebo "na heureka.cz".
  Jinak máte vždy možnost zboží osobně vyzvednout v naší vrozkovně s platbou hotově. Termín návštěvy je nutno předem telefonicky, nebo mailem, dohodnout.
  Veškeré nabízené položky máme skladem k okamžitému odběru v "obvyklém" množství.
  Děkujeme za pochopení.
 • © 2002-2014 Všechna práva vyhrazena
  vytvořeno pomocí: E-Shop Česká Prodejna